Warsztat Terapii Zajęciowej ROKTAR przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin zaprasza na wystawę fotografii osób niepełnosprawnych. Wystawę można obejrzeć na I piętrze Klubu Fitness ROSFIT w Rokietnickim Ośrodku Sportu przy ul. Szamotulskiej 29.   
Tegoroczna zima zainspirowała nas do przygotowania wystawy zdjęć o tej mroźnej tematyce. Mimo panującego mrozu oraz śniegu, chętnie wybieraliśmy się w pobliże naszego Warsztatu na fotografowanie tej pory roku. Zima pojawiała się i znikała… cały czas zachęcając nas jednak do kolejnych wyjść poza placówkę. Potrafiliśmy nawet z samego rana wybrać się na fotografowanie oszroniałych drzew i oglądanie pięknego, białego świata wokół nas. W trakcie tych wypraw czuliśmy się jak w krainie śniegu.

Nasi uczestnicy, mimo mrozu, szukali oryginalnych pomysłów na zdjęcia, pokonywali niekiedy zaspy śnieżne dla niezwykle dobrego ujęcia. Mimo czerwonych nosów wszyscy nadal rozglądali się za nowymi ujęciami. Każdy z nich wykonał zbiór zimowych zdjęć, z których wybraliśmy jedno do prezentacji. Prezentowane Państwu zdjęcia są nietypowe w ujęciach naszych fotografów – amatorów nietuzinkowych.
Dziękujemy Klubowi Fitness ROSFIT w ROS, za kolejną możliwość zaprezentowania artystycznego i oryginalnego ujęcia zimy przez naszych uczestników, mieszkańców Gminy Rokietnica i Gminy Tarnowo Podgórne.

Wystawę można oglądać od 09.02.2017r. do dnia 17.03.2017r.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy !!!

  • DSC_0289
  • DSC_0290
  • DSC_0298
  • DSC_0301
  • DSC_0293