Świąteczne spotkanie Bożonarodzeniowe Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE zorganizowane przez zarząd i członków to coroczne podsumowanie wspólnotowego działania Stowarzyszenia.

W tym roku uroczystość uświetnił spektakl, który zaprezentowali uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej. "Jest taki dzień" - autorski spektakl Grażyny Wydrowskiej -Wąsiel - reżyserki i aktorki, która dwa miesiące wytrwale pracowała z niepełnosprawnymi. Swój udział w efekcie końcowym miało wielkie zaangażowanie w przygotowaniu spektaklu kadry WTZ Scenografia, muzyka i prawdziwie aktorska gra niepełnosprawnych zachwyciła oglądających.

Jak co roku nie zawiedli zaproszenie goście władze powiatu poznańskiego w osobie członka Zarządu - Zygmunta Jeżewskiego, przedstawiciel PCPR w Poznaniu - wicedyrektor Wojciech Mól oraz władze gminy Pobiedziska - burmistrz Dorota Nowacka z gronem radnych. Przybyli przyjaciele i sponsorzy Stowarzyszenia, którym prezes Stowarzyszenia w imieniu podopiecznych serdecznie podziękowała za stale, wieloletnie wsparcie przedsięwzięć Stowarzyszenia.

Był czas na rozmowy przy kawie i wypiekach rodziców podopiecznych, a także czas na Gwiazdora, który przekazał podopiecznym tym najmniejszym i zupełnie dużym upominki.